| wasdcfbjnm a întrebat:

Salut tuturor mi-a intrat eri in picior un cui ruginit aproape sami eami easa prin degetul de la picior al 3 deget m-am dat cu benzina m-am dat si cu spirt ce trebuie sa fac
sus la degetul unde era aproape sa easa cuiul misa umflat 2 degete la picior si e rosu ce trebuie sa fac spuneti-mi urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Brilliantik a răspuns:

Mai bine te-ai duce la medic sa nu ti se agraveze, sa nu ai infectarea singelui sapoi sa nu regreti pe urma

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi urgent la medic sa faci antitetanos. Daca nu poti sa ramai fara picior sau sa mor. Nu este de gluma!