| C_Donca_Adrian_1978 a întrebat:

Salut tuturor! VREAU sa intreb si eu daca a mai patit asa ceva. am fost la piscina cam de o saptamana si am inotat pe sub apa etc... mi sa infundat o ureche si de atunci tot asa infundata este. nu ma doare doar ca e infundata si e foarte neplacut ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Empathizer a răspuns:

Probabil ca aveai dopuri de cerumen in urechi, care au luat apa si si-au marit volumul, astupandu-ti total conductul auditiv extern. Mergi la medicul ORL-ist sa ti le scoata.