| mayk112232 a întrebat:

Salut unde gasesc si eu un medicament ceva calmant pentru calmare hormonilor masculini adica la barbati.(pentru calmarea hormonilor masculini,va rog sa imi scrieti sau lasati mesaj aici, tehnologiahuawei@gmail.com

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu exista asa ceva pentru ca inca nimeni nu a fost interesat de asa ceva big grin Eu nu cred ca nu stii ce ar trebui sa faci in cazul asta... laughing

| CuriousStuff a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie. Orice medicament care "se joaca" cu hormonii se da doar cu prescriptie medicala. Deci prima data trebuie sa mergi la un endocrinolog, sa vada exact ce problema ai, daca ai una si apoi o sa vada daca chiar ai nevoi de tratament. Ma indoiesc ca stii foarte bine ce sunt aia hormoni si cum actioneaza in organism, asa ca e foarte posibil ca problema ta (oricare ar fi ea) sa nu fie din cauza hormonilor.

Răspuns utilizator avertizat
| CuriousStuff a răspuns (pentru mayk112232):

Atunci mergi la un psiholog, sunt aproape convins ca nu ai nevoie tratament endocrinologic.