| anonim_4396 a întrebat:

Salut va rog ajutati-ma.De ieri a inceput sa ma doare capul de ieri dimineata si asa toata ziua toata noaptea si ziua adauza mi-a trecut numai dupa ce am baut o pastide de paracetamol! Nu este durere dar presiune.Va rog ajutati-ma ca am niste ginduri turbate de ce poate fii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Te-a prins "curentul". Incearca sa iei un fasconal. Daca nu isi face efectul ia ceva mai tare, Aulin de ex, sau Modafen.
Sanatate!

3 răspunsuri:
| djrobby a răspuns:

Mai treci pe la scoala si invata sa scrii corect, fara asa multe greseli grematicale! nu am inteles absolut nimic! reformuleaza te rog intrebarea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te pana la medic si vezi parerea mea orice durere cat de minora pleaca de la ceva

| BluDesign a răspuns:

Probabil te-a tras curentu`, poate ai stat cu aerul conditionat pornit prea mult timp sau cu geamu deschis sau poate nu ai dormit cat trebuie.inghite un nurofen si vezi ce intampla.