| Agentslh2 a întrebat:

Salut, vin cu o problema care ma macina de mult timp nu reusesc cu nici un fel sa cresc în greutate am facut sala cu mese regulate 5 mese bogate în calorii pe zi, fiind ectomorfh am metabolismul accelerat, am luat multi vitamine dar fara efect, am 19 ani intre 1.84-1.85 si 68-69 kg, doresc foarte mult sa cresc macar cu vreo 4-5 kg, cam ce aș putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TheCraftingHero a răspuns:

Ca sa fiu sincer, nu am mai vazut om care vrea sa se ingrase.Pentru tine am o solutie usoara care sa iti placa:Baga saptamanal 3-4 shaworme si sa vezi ce repede apar rezulatelelaughing

| Advinul a răspuns:

Ai putea incerca sa mananci inainte de culcare. Din cate stiu atunci metabolismul e incetinit. Citeste asta, poate ajuta http://www.ziare.com/......nt-1444061