| andrei0511 a întrebat:

Salut, vreau sa ma apuc de sala si as dori un program de slabit de la o persoana care se pricepe.
Am 16 si 8 luni, o inaltime de 182.5 cm si 84-85 kg.
Vreau sa ma duc sub 80 kg, daca se poate undeva la 75-77.
Vreau un program de slabit de la o perosona in domeniu.
In iarna aveam 92 de kg, acum am 84-85 cum am mentionat mai sus.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MarcoXD a răspuns:

Inainte sa te apuci de sala iti recomand o dieta.