| alex317 a întrebat:

Salut, vreau sa merg la dentist pentru consultatie si detartraj puteti va rog sa imi recomandati un cabinet bun care sa nu ma coste 1200 RON detartrajul si de asemenea ce fel de detartrajul sa aleg am vazut ca sunt mai multe feluri.

Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie! e epidemie de Hepatica C, multe luate din cabinetele de stomatologie! ai grija ce cabinet alegi!