| nica00000 a întrebat:

Salut vreau si eu sa slabesc ( fac sport in fiecare zi minim o ora, dimineata mananc terci, ma stradui sa mananc 4 mese cate putin, nu mananc dupa ora 6, ma stradui sa consum intre 1200-1500 calorii pe zi, in niciun caz nu mananc fast-food, rareori cate o mica prajitura) dar oricum nu reusesc sa slabesc! ajutati-ma ca nu inteleg unde gresesc am 165cm si 55kg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| nevermind3322 a răspuns:

Roade pietre. Succes!

| Rosalyn a răspuns:

Incearca sa adaugi la "dieta" ta si cel putin doua cani de ceai verde neindulcit. Prietena mea sustine ca a reusit sa slabeasca astfel 10 kg in 9 luni. Incearca sa mananci variat.