| AnnaaaMaria a întrebat:

Salut laughing zilele trecute am fost la ginecolog și nu a fost una dintre cele mai plăcute experiențe, chiar dacă doctorul era super ok.Am fost fără știrea mamei, spunându-i ulterior de ce, medicul la care am mers și tratamentul pe care l-am primit, iar când a auzit numele medicului nu a fost foarte „încântată" și vrea să mă ducă la alt medic. După cum am mai spus, nu aș mai vrea să merg la ginecolog decât când trebuie să merg la control, adică peste 3-4 luni și eu sunt mulțumită de serviciile primite acolo, mai ales că tratamentul a început deja să-și facă efectul. Cum aș putea să-mi conving mama să nu mă mai ducă la altul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna. Iti spui ca nu mai vrei sa treci inca o data peste acel chin, ca esti mai pudica si ti-e rusine, si ca oricum iti este mai bine, ca tratamentul da roade. O seara buna.

| AnnaaaMaria explică (pentru LaLaura):

Mulțumeeesc! kiss

| LaLaura a răspuns (pentru AnnaaaMaria):

Nu ai pentru ce, sper ca mama ta o sa inteleaga.

4 răspunsuri:
| chakra8 a răspuns:

Ii spui ca ai cancer.

| AnnaaaMaria explică (pentru chakra8):

Foarte bună gluma, aproape că am râs.