| Shadow136o a întrebat:

Am dureri la umărul stâng de câteva luni și am observat ca,, clavicula stângă este putin mai sus (la partea unde este gatul, nu umarul, intelegeti voi) și pare a fi puțin, foarte puțin mai accentuata, adică puțin ieșită în afara. Durerile de umăr apar cand sunt afara, când ma plimb. Cu umărul stâng pot oarecum să-l mut de pe os, cu cel drept nu pot face asta. Ce-i drept a devenit un tic, mai tot timpul îmi mișc umărul de pe os. Tot asa când sunt afara nu doar umărul ma doare ci și spatele la nivelul omoplaților. Care ar putea fi cauzele? Ce as putea avea? Ma voi duce și la un medic ca să ma verifice, dar pana atunci vreau sa vad ce ziceți voi, poate a mai pățit cineva asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RaresCalina a răspuns:

Ai sperma in gura