| Michaellll a întrebat:

Am o durere in partea dreapta sub coasta este se manifesta ca și cum as avea febra musculară nu este o durere Constanta doar când ma mișc și dimineața am gust amar trebuie sa ma alarmez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Saca_Victor_1998 a răspuns:

S.ar putea nu garantez s.ar putea sa ai apendicita dar mai bine du-te la medic si fa-ti analize eu a trebuit sa ma duc la 3 medici diferiti sa aflu ca am apendicita bafta

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Poate sa fie fierea ar trebui sa mergi ma medic

| tril a răspuns:

Gustul amar dimineata, indica fierea bolnava. Mergi numaidecat la medic.