| benga94 a întrebat:

Salutare am o intrebare:
Am o problema dermatologica, cred, habar nu am.
In zona pometilor am ca o iritatie nu stiu de ce.
Si tenul e uscat, cand ma dau cu o crema se simte pielea uscata rau, folosesc doar aftershave si crema Nivea men.
Cei care ati avut astfel de probleme cu ce ati scapat?
De dermatolog nu vreau sa aud ca in afara sa ia banii pe consultatii nu are habar de nimic!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andreea111890 a răspuns:

Uleiul de măsline e cel mai bun sau chiar uleiul de avocado happy