| Rayannnnn1 a întrebat:

Salutare, am observat ca mi-a aparut recent o alunita in zona axiala care se aseamana cu un cos, iar daca incerc sa o storc iese ceva alb dar foarte putin.
Ce e de facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| StefanAdrian911 a răspuns:

Dintr-o alunita, niciodata nu o sa iasa acel lucru de care zici tu..Acea albeata.
Numai la cosuri iese, in momentul in care incerci sa le spargi.
Nu te ingrijora, asteapta ca cosul sa se faca usor mai mare, si il spargi cu unghiile, nu este o alunita.