| Deiia07 a întrebat:

Iarr vin pe aici! Deci problema mea e urmatoarea.Acum 3 luni mi-am inceput viata sexuala, folosind prezervativ. 2 luni mi. a venit ciclu regulat dar luna asta nu a venit. Obisnuia sa vina la sfarsitu lunii si acum suntem in 6 si nu a venit.Prietenul meu mi-a zis ca e imposibila sarcina.Am facut un test de sarcina si a iesit negativ, dar de ce nu vinesad?

6 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Doar o dereglare, se mai intampla stai linistita mai asteapta putin si iti va veni daca stai stresata chiar ca n`o sa utu mai vinalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| ToldTou a răspuns:

Pentru ca esti cat un BUTOI de aiawinking

| ToldTou a răspuns:

Pentru ca esti cat un BUTOI daeiawinking

| Marina1000 a răspuns:

Calmeaza tehee hee... daca te ai protejat nu ai motive de ingrijoraretongue.am patit si eu la fel:*...totu va fi bine >big grin