| anonim_4396 a întrebat:

Salutare! Astazi am fost la medicul de familie pentru ca aveam palpitatii, un ritm cardiac rapid. Tensiune nu aveam, el mi-a zis sa iau concor cor de 2, 5 timp de 7 zile. Tin sa mentionez ca am 14 ani, ma poate afecta cu ceva concorcorul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Musafuka21 a răspuns:

Mi a zis sa ma intorc dupa 7 zile inapoi la el sa vada daca si au facut efectul, tin da mentionez ca am si tahicardee aveam 100-135 de batai pe loc repaus

| Musafuka21 a răspuns (pentru Musafuka21):

Inima imi bate normal dar bate rapid dupa ce am luat concor ul astazi dimineata am ajuns la puls de 80-85 in fund si pe orizontala, in picioare am un puls de 95-100