| Raduku1990 a întrebat:

Salutare

Astazi de dimineata m-am trezit cu o mica umflatura pe antebratul stang, alaturi de o pata rosie, cu o firma aproape circulara (umflatura e aproximativ in centrul petei), pe zi, pata extinzandu-se putin.

Acum vine intrebarea mea. E posibil sa fie muscatura de capusa? (Nu am iesit de curand la iarba verde, nu am stat prin zone cu iarba inalta si nici nu am insecte prin casa)

As dori un raspuns va rog (Intrucat este destul de tarziu, as dori parerile voastre, urmand ca maine sa consult si un medic de boli infectioase, pentru a pune un diagnostic corect)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mexy96 a răspuns:

Nu cred ca e nimic grav, din explicatiile tale cred mai mult ca e una de tantar sau purice, nu cred ca e ceva grav, dar cel mai bine du-te ca sa fi sigura!