| Anonim52663 a întrebat:

Salutare.
Ca sa zic, pe scurt eu am fost operat la 3 -4 ani parca din cauza strabismului. Acum am 17 ani si dupa atat timp nu am mai avut probleme gen sa imi fuga ochiul drept intr-o parte etc. Doar ca am o nedumerire. Daca inchid ochiul stang si vad doar cu cel drept nu vad in totalitate, nu ma refer ca vad in ceata, e ca o pata pe ochi parca. Este din cauza operatiei? E ceva normal sa nu mai pot vedea chiar 100% dupa operatie cu ochiul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

De când ai observat asta? E posibil să fie un început de glaucom.

| Anonim52663 explică (pentru adryang78):

De cand eram mic

| adryang78 a răspuns (pentru Anonim52663):

La oftalmolog ai fost, să-i spui problema?