| Florin_Petrica_1999 a întrebat:

Salutare.
Ce ham pentru spate imi recomandati?(pentru corectarea spatelui si a umerilor). Sa fie mai calitativ si sa isi faca si treaba.
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu l-as recomanda pe asta dar stiu ca este scump: http://bit.ly/37at5Rf
Altfel, un vecin il are pe asta si zice ca-i bun: http://bit.ly/2OpBBDc

| Florin_Petrica_1999 explică (pentru Salontanul):

Sigur isi face treaba la bani astia, adica e confortabil?
Stii pe cineva care a purtat hamu acesta si a dat rezultate?
Mersi.

| NYØ2002 a răspuns:

Eu iti recomand un Miau ala iti si maseaza spatele?

| Florin_Petrica_1999 explică (pentru NYØ2002):

Un link ceva, te rog.

| Ioan489 a răspuns:

Poti sa-ti iei un ham dintr-acela, dar singurul mod prin care poti sa corectezi spatele si umeri sunt prin exercitii fizice... poti sa te duci la sala pentru a intari muschii spatelui