| Alex955 a întrebat:

Salutare, cer sfatul vostru. Ma doare foarte tare maseaua, este plombata. Tot măseaua asta în urma cu 5 6 luni am fost la dentist deoarece aveam carie la ea. Dentistul a încercat sa scoată nervul la ea. A durat circa o ora jumate și nu reușea a zis ca nu o sa îmi facă probleme.,, apoi a făcut plomba, apropo în urma cu 4 zile am stat în curent o ora jumate nu am băgat de seama ca erau deschise 2 geamuri. Acum iau antibiotice ospen de ospen de 1000 codamin nu am. Ce părere aveți e din cauza curentului sau e infecție? Scuzați greșelile am scris în graba, mulțumesc pentru timpul acordat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ingognito a răspuns:

Pai daca e infectie Iogic ca doare ASA am avut si eu si durea sau poate vezi ca a facut doctoru o schema si nu a scos nervu, mai bine du-te repede Ia dentist ca durerea de dinte e nenorocire am avut si eu o infectie acu o Luna rolling on the floor