| anonim_4396 a întrebat:

Din ce cauza imi tremura mainile? Am problema asta de un an - doi. Apropo, fumatul poate avea legatura cu asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| giony54 a răspuns:

Este probabil si fumatul de vina, dar este o problema pe sistem nervos care duce la Alzheimer in timp, de aceea trebuie sa mergi la medic urgent si lasa tutunul.

3 răspunsuri:
| cupydo0n a răspuns:

Problema asta ar putea fi si de la fumat dar nu in foarte mare masura. Mai bien mergi la un doctor specialiast.

La revedere.

| 404namenotfound a răspuns:

O sa merg candva... Multumesc pentru sfaturi.

| Cosma_Andrei_1995 a răspuns:

Are legatura si cu fumatul, in mica parte, cunosc pe cineva care are aceeasi problema si nu fumeaza!
Sfatul este sa consulti un medic.