| maria a întrebat:

Pentru probleme masculine de dinamica sexuala ( disfunctii erectile masculine) carui medic te poti adresa (internist, urolog, sexolog )? Cunoasteti vreo clinica specializata din Bucuresti pe care sa o puteti recomanda? Apreciez raspunsurile din partea domnilorhappy sau a persoanelor mature, capabile sa raspunda serios.Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| daddy a răspuns:

Http://www.clinicaon.ro/

2 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Specialistul in astfel de probleme se numeste androlog. Urmareste publicitatea si vei afla mai multe adrese.Adreseaza-te pentru inceput unui urolog. Te va ghida in continuare el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psihiatru (care de regula are dubla specializare adica si de sexolog), dar it i vor raspunde si celelalte specializari mentionate de tine pentru ca toti au facut in facultate si acum depinde de ce natura este blocajul, psihic, (emotional ) sau vascular, poti ajunge chiar la chirurgie vasculara, dar eu zic s-a iei pe d-ra sa-i explici ca esti emotiv si ai nevoie de concursul ei.