| wowmentol2 a întrebat:

Salutare!

Iqos sau tigari normale?
Iqos este intr-adevar mai "sanatos" decat tigarile normale?
Rog raspunsuri serioase si nu genul ala niciuna nu e sanatoasa total pentru ca asta stiu. Ma intereseaza daca iqos este mai "sanatos" fata de o tigara normala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da. Dar recomand Glo. E mai butucanos, dar dai 50 de lei pe dispozitiv si rezervele costa tot 17 lei, si arome is destule.

| Brizbriz a răspuns (pentru Wr3nch):

Da si niste link-uri, te rog

| Wr3nch a răspuns (pentru Brizbriz):

Google e gratis, nu fac eu cercetarelaughing Am zis doar ce ofera ei ca argument pe site. Grozave pentru sanatate nu sunt nici ele, dar sunt convenabile daca vrei sa fumezi fara sa miroase a fum in casa.

| Brizbriz a răspuns (pentru Wr3nch):

Pai, crezi ca nu am dat pe google inainte sa intreb?
si numai abureli am gasit, de aia am intrebat tongue

| Brizbriz a răspuns:

Da, cica, ca ar fi, pentru ca nu arde tutunul, doar il incinge, deci nu tragi in piept si gudronul rezultat din ardere

| Allemando a răspuns:

Dacă știi, de ce mai fumezi? Ai să-ți pierzi potența, e dovedit științific. Vrei să te lase podoaba când ți-e lumea mai dragă, să fugă fetele de tine? laughing laughing laughing

| Habarnuamcenumepum a răspuns:

În general toate țigările sunt "rele" dar întradevar iqos nu afecteaza la fel de mult plamani ca o țigară obișnuită