| aimullah123 a întrebat:

Salutare!
Se poate sa zaci a doua zi daca ai baut doar 2 pahare de vin dar transformat in mai multe pahare amestecat cu cola?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce inseamna la tine 2 pahare, ca de au fost de 350ml, inseamna deja 1 sticla de vin.
Chiar daca a fost in combinatie cu cola, sticla aia de vin tot alcool a avut in ea si evident ca te poate turmenta, mai ales daca esti copil.

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu-i prea comun, dar se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea, e cantitat mica chiar și pentru cei care nu sunt învățați cu alcoolul.

| eckblume a răspuns:

Nu, dar daca esti sensibil/a la vin e posibil. Eu am dureri de cap doar daca miros.