| Gabrrrieelll a întrebat:

Salutare, sunt elev si am probleme cu un deget de la picior (unghie incarnata), am primit trimitere de la medicul de familie sa merg la spital sa rezolv, stie cineva daca trebuie sa dau bani? Sa nu ma trezesc acolo fara bani si sa imi ceara, din cate stiu nu trebuie sa platesti cat timp esti elev

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SoulReaver a răspuns:

Nu trebuie plătit dar s-ar putea să rămâi fără unghie.

| Gabrrrieelll explică (pentru SoulReaver):

Serios, imi scoate toata ungia?

| SoulReaver a răspuns (pentru Gabrrrieelll):

Da cumnatului meu acum 2 ani i-au scos-o toată. Bine cu anestezie.

| Gabrrrieelll explică (pentru SoulReaver):

Am rezolvat, pana la urma au scos doar colturile nu toata unghia laughing) totusi mersi, m ai speriat putin asa.

| SoulReaver a răspuns (pentru Gabrrrieelll):

Probabil nu a fost situatia asa gravă. Scuze nu am vrut să te sperii?

6 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Ești minor, nu trebuie sa plătești nimic pentru manopera asta.

| ionvasile22 a răspuns:

Daca iti taie degetul va trebui sa ti puna un deget nou de robot care va costa 2000 de euro....imi pare rau pentru tn...sa ti iei bani la tine