| AndreiMadda a întrebat:

Salutare TPU, astazi in trafic, un sofer mai tupeist a coborat la bataie, i-am dat si eu cativa pumni pana s-au bagat oameni sa ne desparta, dar am primit si eu o serie, acum imi e ca se umfla, si nu stiu cum sa nu se umfle, ce sa fac, am un botez in weekend.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DovleacTurbat a răspuns:

Da-i cu gheata, maseaza-te si cu un gel ceva. Acum cat timp s-a întâmplat? De obicei dupa maxim o ora ar trebui sa se umfle daca e de umflat.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce are daca te duci asa articulat? Daca ti a placut smardoiala...

| Dumbi a răspuns:

Pune gheata. Si daca nu trece dai cu fond de ten si gata. happy
Eu in locul tau blocam usile si il filmam si ma duceam la politie. Nu intotdeauna pumnii si picioarele te salveaza.

| GeorgeBerbec a răspuns:

Gheata sau lingura pusa. Sau daca nu vezi ca exista creme

| combativul a răspuns:

Unde ti-a dat?

| AndreiMadda explică (pentru combativul):

Sub ochi.

| combativul a răspuns (pentru AndreiMadda):

Pune compresie cu apa rece