| Alecsia2002 a întrebat:

Salutare TPU! Astăzi mi s-a pus o coronița pe o masea(prima de jos)si o simt ca și ceva străin.Mai are cineva coronita pe masea? Se vede vreo diferența între ea și dinții naturali?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am vreo 3. Doar la una am simțit ceva aiurea vreo 3-4 zile pe urmă a fost totul normal

| Alecsia2002 explică (pentru suntserios):

Tot coronite metalo-ceramice?

| suntserios a răspuns (pentru Alecsia2002):

Zirconiu