| Cedry2k8 a întrebat:

cred ca mi-am luxat degetul aratator de la mana dreapta. De la mount ma doare, adica de unde incepe degetul. L-am luxat intr-o bataie, nu am primit, cazut sau altceva, decat am dat cu pumnul foarte tare si repetat. Trebuie sa precizez ca lupta a durat cam 5 minute in care am implicat doar pumnul drept..Cam ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Sunt sigur că ți-ai luxat degetul de la atâta labă, altfel nu aveai de ce să postezi la această categorie.

| ZMR97 a răspuns:

Stai liniștit într-o săptămâna îți trece.
Următoarea tură când o să te bați, învață mai întâi cum se strânge pumnul atunci când lovești!

| Cedry2k8 explică (pentru ZMR97):

Am strans corect pumnul in primele 2-3 minute, dupa nu am tinut cont de cum tin pumnul, dar adversarul a "cerut-o" pur si simplu.