| anonim_4396 a întrebat:

Salutare! Va rog frumos să mă ajutați. Mi-am scos fierea, dar după ceva timp s-a umflat genunchiul. Oare sa aibă legatura cu faptul că mi-am scos fierea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este genunchiul drept, posibil ca esti mai usor pe partea aia, pentru ca ti-ai scos fierea.
Glumesc. Nu are nici o legatura.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu au nici o legatura una cu cealalta!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are legătură.

| Goete a răspuns:

Cine stie ce fluxuri energetice s-au destabilizat.
Daca intrebi un medic nu cred ca va spune ca are legatura