| Daniel_Marius_1997_lCdN a întrebat:

Salutari prieteni!
Am venit cu o alta problema!
A polipi nazali deja de un an dar misa parut o gluma si nu am vrut sa plec la medic mama insista dar eu ma tem de Operatie. Acum nici nu pot sa trag aer bine pe nas. Vreau sa va spun cine a fost deja operat cu aceasta problemasau un doctor (doare Aceasta operatie sau nu) o sami schimbe vocea complet?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce te-ai teme de operatie?
Este foarte usoara, simpla si te scapa pe veci de nas infundat si voce pitigaiata!