| anonim_4396 a întrebat:

Acum o saptamana am avut operatie la adenoizi (polipi nazali) cu anestezie totala. Vineri am fost externat si pana azi mai am muci galbeni, singerez cam o data pe zi si ma simt obosit. E normal asa ceva sau trebuie sa plec la medic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Nu e normal sa sangereze dupa o saptamana. "Mucii galbeni" pot sa fie puroi, deci poate fi o infectie.
Mergi inapoi la medic, la control si spune-i ce probleme ne-ai spus si noua.