| anonim_4396 a întrebat:

Scurgerile vaginale tin pana la inceperea vietii sexuale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| soricica a răspuns:

Scurgeri vaginale ai toata viata. Ele difera de la o persoana la alta [mai abundente sau in cantitate foarte mica]. Ele indica faptul ca esti sanatoasa si in functie de schimbarea ei [miros, vascozitate, culoare] iti poti da seama daca ai racit jos sau ai o problema.
Nu este niciu motiv de ingrijorare.
Bye:*

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu-s bune.

| Mooonsure a răspuns (pentru floresdemayo):

Cum sa nu fie bune?
Daca esti sanatoasa ai asa ceva. De unde ai auzit asa ceva?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

„Nu ai cum sa ai o parere despre chestiile medicale"
Hm, mă faci sa rad.Tu ai habar la ce facultate sunt? Las-o baltă! Rămâi la cunostintele tale.

| Empathizer a răspuns:

Nu, tin pana la sfarsitul acesteia!

| Mooonsure a răspuns:

Nu ai cum sa ai o parere despre chestiile medicale. Ele sunt exacte, excat ca matematica. :* BTW- mersi de aprecierea pozei. I love him laughing)))

| ZuuZaa a răspuns:

Da