| Butterflyaway a întrebat:

Scuzati categoria, dar stiti o dieta cu ajutorul caruia pot slabi usor si destul de rapid... daca ati incercat-o, ati avut si rezultate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă dietele,că nu ţine cu dietele.
Învaţă să mănânci,o alimentaţie săracă în calorii,multe legume şi fructe proaspete, nu prăjeli, carne fiartă, înnăbuşită doar, lactate slabe în grăsimi, evită orice fel de grăsimi, mai slăbuţ cu dulcele, înlocuieşte cu miere eventual şi MULTĂ MIŞCARE, ai numai de câştigat cu mişcarea, crede-mă!
Te pup!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

EFORT FIZIC! si fara mancare prajita

| loredanaFS a răspuns:

Buna. uite aici una care te-ar putea ajuta - http://fetelestiu.ro/......lei-bilic/