| iiFlower a întrebat:

Se intampla ceva daca mananci zapada? rolling on the floor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu in principiu

| Holocaust a răspuns:

Gradul de poluare acum e mare.în aer sunt o grămadă de virusuri,noxe, bacterii. Zăpada aia adună toate rahaturile alea la un loc, iar tu vrei s-o bagi în gură.Ce-ţi zic e că te duci dracu.De ce nu bea lumea şi apă de ploaie?

| ombladon a răspuns:

Iti dau un sfat; Sa nu mananci niciodata zapada galbena laughing

| maria999 a răspuns:

Nu te alegi decat cu o raceala si cu rosu in gat.Dar merita in caz ca iti este sete si nu ai de unde sa bei apa!

| FullHouse a răspuns (pentru maria999):

Greşit. Dacă mămânci zăpada nu îţi trece setea. Trebuie să o topeşti întâi şi să bei apa rezultată. E pe descovery.

| Doηηa a răspuns:

Dacă nu era galbenă, stai liniștită...

| RainOfColors a răspuns:

Te doare gatu`, recesti, nu stiu.big grin

| AlexCrb a răspuns:

Da... se albeste materia cenusie! laughing

| iiFlower explică:

rolling on the floor stati calmi, am ganduri pasnice big grin

| K3nZzoR a răspuns:

Mda cati ani ai?
doar soramea mananca cea ce nu e bine si are doar 3
daca faci din astea nu prea cred ca te duce capu!

| FullHouse a răspuns:

Cu siguranţă nu o să te c___ fulgi de nea.

| sakuralov3ly a răspuns:

Nimic dar e rece si s-ar putea sa faci rosu in gat happy si mie mi-a venit odata si am mancat dar putinnaaaarolling on the floor