| anonim_4396 a întrebat:

Se pate desprinde cordonul ondurical(buricul)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lookingforlove a răspuns:

Oo nu...doar atunci cand esti insarcinata cordonul e unit de cel al copilului, ulterior se taie si tot e okeywinking

5 răspunsuri:
| lookingforlove a răspuns:

Doamne. vorbesti serios?

| rotariurazvan a răspuns (pentru lookingforlove):

Intr-un fel am auzit de un astfel de caz si sunt curios

| rotariurazvan a răspuns (pentru lookingforlove):

Mersihappy eu inteelsesem ca se poate dsprinde si al varste mature dar am intels eu prost, fundabig grin

| lookingforlove a răspuns (pentru rotariurazvan):

Oow e okey, hahawinking mersi mult, dar nici nu era nevoiehappy

| lookingforlove a răspuns (pentru rotariurazvan):

Oo nu...doar atunci cand esti insarcinata cordonul e unit de cel al copilului, ulterior se taie si tot e okeywinking

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ce draq mai e si ala frate? voi v-ati tacanit de tot inventati cuvinte?

cordonul ombilical. E greu cu un neuron sa gandesti atat!