| CipriBaza a întrebat:

Se poate muri de la astm bronsic eu am 14 ani si am astm, bronsic si joc fotbal big grin si nu iau tratament am luat happy eurothyrox 25 mi-a fost rau dupa el in 2 randuri big grin si am facut doar o criza ce zici happy? Vreau Lamuriri! Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| zahre a răspuns:

Nu se mai moare de astm bronsic. DAR, NU MAI JUCA FOOTBAL! Si daca ti-a fost rau dupa eurothyrox 25 schimba-ti tratamentul. A... si intr-adevar daca nu-ti faci tratamentul poti sa mori(Doamne Fereste), dar daca iti iei tratamentul poti sa scapi de astm(cam rar, dar se poate) Bafta! Si nu uita du-te la medic.

| CipriBaza explică (pentru zahre):

Zahre poti sami lasi un id de mess sa vb

| CipriBaza explică (pentru zahre):

Lasa-mi un id de mess

| CipriBaza explică:

Zahre esti?