| u0i7ff4d6h7f5tfbh3v a întrebat:

Se va termina pandemia? Nu am mai auzit nimic de ea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Posibil sa se termine dupa un timp, desi am citit ca nu se va termina de tot.
Ma mira ca n-ai auzit nimic, in fiecare zi este plin de stiri, in toata media, despre pandemie, inclusiv pe internet si chiar aici pe TPU. Se vede ca nu urmaresti TV, radio, ziare si nici pe internet.

| sierra1 a răspuns:

Vorbind de "se v a termina..."

e incă printre noi