| lilith16 a întrebat:

Simt o presiune asupra capului mai precis in mijloc si imi simt ochii ciudat si atunci cand ii închid 2-3 secunde cand ii deschid vad putin in ceaţă, am avut dureri de cap si ochiul stang mi-a tot curs undeva pe la 4-5 zile, acum nu ma mai doare nimic dar tot simt chestiile alea, ce înseamnă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Cel mai probabil ai o afectiune oftalmologica. Mergi la un medic oftalmolog.

| Alicezzz a răspuns:

Inseamnå ca e cazul sa iti faci un consult oftalmologic si doctorul iti va spune exact daca este cazul pentru ochelari, daca ai conjuctivita sau altceva! Bafta

| Stincker3043 a răspuns:

Intotdeauna cand ai o problema medicala cel mai bine este sa mergi la un medic si el iti va putea spune atat tipul de boala pe care-l ai si te poate ajuta si cu un tratament eficient. Nu cred ca e ceva grav, multa sanatate