| Daysee a întrebat:

Slabesc daca dansez 1 ora pe zi? Zilnic! Pana la vara cat as slabi? Tin sa mentionez ca nu mananc prostii. happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| XXy a răspuns:

Automat slabesti daca esti pe deficit, si nu mananci prostii gen lapte etchappy

| Nostradamuss a răspuns:

Zero

| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

Pana la vara vei slabi aproximativ 6 7 kg, exact cum ai spus si tu nu trebuie sa mananci prostii, deci cat mai sanaots. funda?

| MeGustaaaaa a răspuns (pentru EuTeAjutÎnPermanenta):

Un kg. slabesti la doua saptamani. Daca dublezi "doza", un kg. pe saptamana.Recalculeaza!

| Monicutza201210 a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Din punctul meu de vedere nu se poate sti cat ai slabit.Nu poti sa stii daca nu sti si cam cate dulciuri mananci! laughing

| MeGustaaaaa a răspuns (pentru Monicutza201210):

Intr`o carte, adica in mai multe carti de nutritie scrie: "Daca te ti de dieta, un kg. slabesti la doua saptamani, daca dublezi "doza", chiar unul la o saptamana."...Ma rog.PA.

| silver007 a răspuns:

Automat slabesti, depinde cate calorii consumi cand dansezi si ce mananci in acee zi... cauta pe google cantar de calorii si o sa gasesti cate calorii contine fiecare produsbig grin

| Monicutza201210 a răspuns:

TRe sa stii matematica...Calculeaza cate calorii slabesti intr-o ora, calculeaza cate zile mai sunt pana la vara si socoteste... FUNDA? PLZ!

| rasistul89 a răspuns:

100 kg tine-o tot asa