| marius41399 a întrebat:

Sora mea vrea sa slabeasca in 3 saptamani. Ce ar trebui sa faca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Spune-i ca se va ingrasa rapid apoi sa revina cand vrea un stil de viata sanatos

| Donsavas a răspuns:

De ce în 3 săptămâni? Poste "slabi" făcând multe, dar grăsimea sa rămână orice ar încerca atât de repede, mai puțin dacă reduce din dulciuri, invata sa combine alimentele și face sport, dar rezultate mari nu se văd într un timp așa scurt.

| Tiopevuz a răspuns:

Foamea