| Alinutaaaalina a întrebat:

Spirulina iti taie pofta de mancare sau din contra, iti mareste pofta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| fetişcana a răspuns:

Eu am avut reteta cand eram mai micuta sa iau spirulimna ca eram foarte slaba si trebuia sa o iau dupa masa, cica ma ajuta sa cresc in greutate dar la mine nu a avut niciun efect, dar am mai luat si acum mai recent si parca ma ajuta sa ma concentrez mai bine, iar fratele meu o lua inainte de masa (el nu avea deloc nevoie sa creasca in greutate). in concluzie e cam un supliment alimentar... in cazul meu nu mi-a crescut pofta. oricum poti sa iei ca rau nu iti face...