| unifight a întrebat:

Spuneti-mi va rog cum se lecuieste fimoza prin metode naturale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Cu rabdare intr-o luna de zile cel mult o sa fii ca nouwinking asculta-ma pe minewinking si poti sa **** fara probleme

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista tratament natural sau naturist pentru fimoza.

| hahaha a răspuns:

Freac-o pana i se ia pielea

| Azµre a răspuns:

Cum spuneam intr-un alt post, daca poti beli, da peste cap macar jumatate adica decat varful penisului nu tot se poate, si anume prin vointa si exercitiu, majoritatea fimozelor nu au nevoie de operatie chirurgicala. Iei de la farmacie o crema dermacare e de bebelusi sa stai linistit laughing iti dai cu ea pe penis, preput, si incepi apoi treptat sa belesti penisul. dar nu fortat, treptat azi nitel maine nitel si tot asa din ce in ce mai mult o faci dimineata si seara treptat din ce in ce mai mult. o sa doara, o sa usture se poate chiar si fisura preputul dar faci treptat si in decurs la o luna doua o sa reusesti sa il dai fara probleme! aceeas i problema am avut-o eu cum spuneam in alt topic si asa am rezolvat-o si acu n-am probleme se da singur cand se trezeste peste cap laughing

| unifight explică (pentru Azµre):

Si cum a fost ai avut rabdare? a si inca ceva ce fel de krema inca odata? ceva denumire?

| Azµre a răspuns (pentru unifight):

DermaCare asa se cheama e o crema pentru bebelusi cu ph neutru pentru iritatii e buna ca inmoaie pielea si devine elasticawinking