| Sfatuitorul_6560 a întrebat:

Stiti cumva de o fata ar avea burta mai tare,dar nu chiar tare,atunci cand apasa, intra vreo 2, 3 centrimetri si e cat de cat tare asa... ea crede c-ar fi insarcinata, a trecut cam 1 luna juma de la petting, still a virgin, facut si un test recent neggativ dupa 1 luna, venindu-i si menstruatia de 2 ori? A mai avut si niste greturi de dimineata din somn o lua,a fost cam stresata cu chestia asta, se gandea mai tot timpul, chiar facea si atac de panica (stres)? Ar putea fi o sarcina? My name Ravio.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca i-a venit menstruatia, nu-i sarcina.
Te pup!

| vSorin a răspuns:

Visit the doctor happy

| Sfatuitorul_6560 explică:

Ultimul de acum ar fi fost al 5-lea negativ

| Tofiffie a răspuns:

Daca este racita menstruatia poate veni si de 3 ori pe luna, nu te gandi la o raceala normala, poate ca a stat cu picioarele goale pe ceva rece si a racit la ovare sau a facut orice altceva