| r3spectt a întrebat:

Stiti daca se face in buzau Aikido(daca da unde)? dau funda la raspunsul adevarat+ un sincer multumesc...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JajaAliensHere a răspuns:

Buna! Eu sunt din Buzau (deci fii sigur ca nu am de ce sa te mint) si am auzit ca Aikido se face la clubul sportiv Cobra, doar ca n-am idee pe ce strada se afla.

| r3spectt explică (pentru JajaAliensHere):

Ok,mersi multbig grin dupa ce o sa invat o sa-ti predau niste lectii daca dorestilaughing

| JajaAliensHere a răspuns (pentru r3spectt):

Da, ar fi interesant laughing

| r3spectt explică (pentru JajaAliensHere):

Uite,daca vrei sa mai vb din cand in cand ma gasesti la F. C_BARC3LONA@YAHOO.COM... cyao