| pufarina a întrebat:

Stiu ca nu sunteti doctori, dar as vrea sa va spun ceva, sunt foarte strsata in ultima vreme ce imi recomadati sa fac? sa iau vitamine. fructe, ceaiuri sau sa ma duc la doctor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mandy a răspuns:

Nu te du la doctor.probabil iti va prescrie niste medicamente inutile:-J mai bine bucura-te de lucrurile marunte, din jurul tau, asculta muzica... fa o baie cu spuma, mananca ciocolata, de toate aceste micic placeri depinde fericirea noastra happy fa ce-ti place, asa este cel mai ok. sper sa te ajute:*

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Are dreptate @Alexa, cel mai mult depinde de tine. Acorda-ti timp pentru relaxare, fa o plimbare in parc, aeriseste bine camera inainte de culcare si nu aprinde TV-ul sau calculatorul, citeste in loc de asta o carte.