| anitavarvara a întrebat:

In ultima vreme imi cade parul foarte mult, mai ales la spalare. La periaj nici nu mai spun. Ce tratamente as putea face? Sau ce vitamine as putea sa iau ca sa stopez caderea lui? Merci.

2 răspunsuri:
| jfdeoeogpde a răspuns:

Salut! ...eu folosesc ulei de keratina (balea) si ulei de reparare de la yves rocher (cu jojoba, macadamia si babassu) ...sunt bune si recomand!

| doNNNNs a răspuns:

Salut. Uite aici ai explicat in detaliu tot ce trebuie sa stii :). http://www.csid.ro/health/sanatate/opreste-caderea-parului-2780246/