| Radandam a întrebat:

Stranutul poate fi un semn pentru un embolism pulmonar? Sau doar pentru o pneumonie? Durerea în spate dar undeva pe la mijlocul spatelui poate semnifica o răceală la plămâni?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Du-te dom'le la un medic și nu mai abuza aici de răbdarea editorilor făcând spam la greu cu "intrebări" in zeci de exemplare

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ai murit incă? Pfff, câte boli ai avut tu pe aici... (normal, închipuite).
Îți iei la rând fiecare cm din corp și cauți să vezi dacă nu ești pe moarte!
Ai murit dom'le, în clipa în care ai incetat să te mai bucuri de viață, căutându-ți bolile fictive.

| sierra1 a răspuns (pentru floresdemayo):

E târziu!

| alina2k18 a răspuns (pentru floresdemayo):

De frica o sa moara el nu de boli laughing

| alina2k18 a răspuns:

Puiule, hai sa ne internam amandoiwinking la psihiatrie laughing pe mine m-a intrebat psihiatrul prin 2018 daca as vrea o internare ca nah ma dusesem la spital de urgenta la sectia psihiatrie by myself, acolo te primesc fara Sfanta TRIMITERE laughing
Raceala la plamani= pneumonie = abia mai respiri.
Cand ai probleme cu plamanii te cam ia din piept btw nu din spate.