| zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Sunt agitata de 2 zile și nu găsesc cauza. Îmi bate inima și am o neliniște interioara, dorm putin și prost, visez urat. Nu beau cafea. Ce sa fac sa mă liniștesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
45 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe naiba a vrut să zica asta laughing) n-are ăsta idee ce e aia alimentație sănătoasă și regim, ăsta mănâncă carne prăjită cu cartofi prăjiți zilnic și zice că asta e masa copioasă și bună pentru organism. O dă acu la întors că și-o fi dat seama și el ce prostii a apărat până acum. Dă-l în mă-sa de parazit subdezvoltat. Nu vezi ce gură face? ăsta până nu-l pune cineva la colț continuă să latre că oricum doar să latre e în stare

| Adry05 a răspuns:

O să-ți dau amuzant la asta că m-a amuzat jignirea asta de grădiniță și mă retrag că deja ai avut prea mult din timpul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Tocmai de-aia am şi renunţat să mai continui discuţia, ba chiar el mi-a dat permisiunea să renunţ. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-am mai băgat cumva în seamă, copilaş? Parcă încheiasem discuţia.....noi doi.Hai că deja suntem ca la circ aici. Ăsta e ultimul comentariu la care îţi răspund.

| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor) ce prost ești, doar ce am zis că sunt la facultate, sau ai văzut că am râs și eu la o glumă de a ta și acu faci 10 în aceeași idee în speranța că mai râdem?

| Dalmore a răspuns:

Nu e nimic logic in ce spui, degeaba te hidratezi și mănânci dacă ești sedentar. O plimbare nu are cum să-ți facă rău, orice activitate fizica e sănătoasă, ai găsit și tu motiv să te răzbuni pentru un vot stupid :)). Măcar vino cu argumente ca lumea.

http://m.sfatulmedicului.ro/......-jos_10490

| StrongHeart a răspuns:

Da-mi pm, te pot ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti cunoaste nimeni situatia sau starea medicala, pentru ca nu ai dat detalii.Desi o plimbare este posibil sa te ajute, mai bine mergi la medicul de familie daca situatia persista. Daca nu crezi ca nu te-ai alimentat corect sau ca nu ai avut o problema emotionala si starea aceasta a aparut din senin, mergi la medic cat mai repede.

| SimonaBubu a răspuns:

Hei baiatu' vii cu mine la Night Club sa facem niște bănuți? Barosane.

| acerr a răspuns:

Asculata mantra asta si bea ceai de lavanda
https://www.youtube.com/watch?v=M8LUafsM8MU

| RAY a răspuns:

Asculta muzica relaxanta, yoga, metideaza, fa niste cardio http://dezvoltareapersonalitati.wordpress.com/......a-session/

manca sanatos,daca manci dulciuri, cola, pizza, patiserie, mezeluri ajungi in pamant in curand

| acerr a răspuns (pentru Adry05):

Hahaha mooor ce figura esti!

| acerr a răspuns (pentru Adry05):

O noua zi… si iarba
esti un pic agitat si tu

| Adry05 a răspuns (pentru acerr):

Agitată* păi lasă-ma frate, vin toți ratații să-și permită să-mi vorbească în așa fel că ce? că i-am dat eronat la un răspuns absurd de prost? ce trebuia să-i fac? să-i mulțumesc că mă jignește?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cel mai relaxant lucru pe lumea asta, din 3 litere.
Sex.