| Mihai_Răileanu_1991 a întrebat:

Sunt bune de ceva centurile alea de slabit gen cum arata la TELESHOPPING? Daca poate sa raspunda cine a folosit si ce rezultate au dat...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RalucaGabriela12 a răspuns:

Singurul lucru, dupa cum spune si aesthesic, este sport, bineinteles concomitent cu o nutritie echilibrata. Mananca sanatos, fara paine, dulciuri, grasimi, prajeli, foietaje, si fa mult sport. Si. ai rabdare, nu se vor vedea efectele din primele 2 luni, dar si cand se vad. cu conditia sa ai grija in continuare.

2 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Un domn din cartier a cumparat una si a folosit-o. Nici un efect! Ba da, acum se cearta cu sotia pentru banii aruncati.

| stolz a răspuns:

Nimic nu te ajută să slăbești mai mult decât sportul. Am citit un articol scris de un nutriționist care spune că centurile sunt țepe.
Gândește-te că dacă toate produsele "minune" ar funcționa, nimeni nu ar mai face sport.
Abdomenul mult visat se construieşte în timp, cu multă disciplină alimentară şi mişcare fizică.