| ellena239 a întrebat:

Sunt bune pastilele de slabil Silfide? Dau rezultate? te ingrasi la loc dupa ce opresti administrarea lor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| thezbx a răspuns:

Eu cred ca pastilele de slabit sunt o prostie mare de tot si in general nu ajuta la nimic sau mai grav fac numai rau, mai bine renunti la grasimi si dulciuri si te apuci de sport, mai ales ca e vacanta.

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Ai mare grija cu tot ceea ce este pe piata sub denumirea de pastile sau ceai de slabit! Risti sa-ti faci mare rau organismului tau!
Mai bine mergi la medic si vezi ce0ti recomanda el/ea!
Sanantate!