| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa 8a cind voi fi mare vreau sa dau la medicina dentara...ce trebuie sa invat foarte bine, stiu ca trebuie chimie fizica biologie dar ce anumeee din ce clasa sun temele... poate stie cineava ce intrebari pot sa fie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai intai, limba noastra stramoseasca!

| trolololo a răspuns:

laughing Limba romana pentru început. Gândește-te ca la medicina ai într-un an mai multa materie decât ai avut în clasele 1-8.